Аграрний бізнес з технологією Yara

Аграрний бізнес з технологією Yara

Дбати про свого клієнта означає не просто забезпечити необхідними мінеральними добривами, а ділитися з ним знаннями, технологіями вирощування, що сприяє отриманню максимальної врожайності та якості сільськогосподарських культур.

У продовження практики проведення семінарів з питань ролі добрив у технології вирощування сільськогосподарських культур, ТОВ «Арта-Хімгруп» 23 листопада 2018 року проведено семінар-діалог на тему: «Аграрний бізнес з технологією Yara»

До участі у заході запрошено землеробів, фермерів, представників агропідприємств з різних регіонів. У ході семінару висвітлено нюанси живлення рослин, з метою щоб кожен зміг визначитися який результат він хоче бачити і зорієнтуватися як цього досягти

В межах семінару про переваги продуктів Yara розповіли висококваліфіковані фахівці компанії YaraUkraine. Практичними порадами і технологією власних дослідів по вирощуванню озимої пшениці та озимого ріпаку поділився головний агроном ТОВ «Арта-Хімгруп».

Загалом семінар пройшов досить цікавим та насиченим. Учасники семінару поповнили свої знання новою інформацією, долучилися до обговорення та задавали практичні запитання, на які отримали відповіді й консультації від спеціалістів.

Також аграрії мали змогу ознайомитися із зразками продуктів компанії Yara, а також кожен із учасників отримав літературу для детальнішого ознайомлення з продуктами та рішеннями Yara.

Вдало проведені представниками ТОВ «Яра Україна» вікторини та розіграш призів,додали зацікавленості та хорошого настрою всім присутнім.

11:30