Семінар-діалог на тему: "Інструменти підвищення потенціалу підприємств аграрного бізнесу"

Семінар-діалог на тему: "Інструменти підвищення потенціалу підприємств аграрного бізнесу"
У кризових умовах економіки України надзвичайно важливою проблемою є економічна оцінка ефективності та конкурентоспроможності виробництва конкретних видів продукції.

Тому товариство з обмеженою відповідальністю «Арта-Хімгруп», офіційний дистриб’ютор компанії  YARA провели для землеробів, фермерів, представників агропідприємств семінар-діалог з метою висвітлення нюансів агровиробництва, щоб кожен зміг визначитись, який  результат він хоче бачити і зорієнтуватися як цього досягти. В семінарі  обговорювалися питання:

  • особливості фізичних властивостей мінеральних добрив компанії YARA (представники ТОВ «Яра Україна»);
  • застосування мінеральних добрив YARA (на базі власних розрахунків та дослідів головного агронома ТОВ «Арта-Хімгруп»);
  • агродіагностика поля, практичні рішення компанії YARA (інструменти і сервіси) з оптимізації врожаю  та якісних показників культур (представник ТОВ «Яра Україна», представник ТОВ «СКОК АГРО»);
  • земельні відносини з 01 січня2020 (оренда; реєстрація прав на землю; проектні польові дороги; обмін ділянками; виправлення помилок в ДЗК; плата за землю; роль ОТГ в землекористуванні; нова земельна реформа). (Адвокат, представник Ради адвокатів Хмельницької області).

Під час семінару  було висвітленого багато питань та ще більше варіантів їх вирішення, тому інформація що була висвітлена під час живого діалогу буде корисна як для землеробів та  фермерів, так і для представників підприємств пов’язаних з сільським господарством,  що дасть змогу використовувати її в майбутньому для покращення свого виробництва.

Це був досить цікавий і повчальний  семінар. Всі присутні отримали відповіді на свої запитання, поповнили свій багаж знань, та отримали технології подальшого покращення виробництва. Користуйтеся добривами компанії Yara і впроваджуйте у свої господарства найкращі технології та найкращі добрива.

 

 

19:00