Добрива рослинам - високий урожай

Добрива рослинам - високий урожай
У своєму житті сучасна людина залежить від використання понад 1500 видів культурних рослин. Рослини – це живі організми, яким потрібно тепло, сонячне світло, вода, а також ґрунтове живлення.
Основними речовинами, які необхідні рослині для ефективного росту і дозрівання є азот, фосфор та калій. Живляться рослини також і іншими мікроелементами, необхідними для підтримання їх життєдіяльності.

У процесі вирощування культур ми часто стикаємося із тим, що родючість ґрунту втрачається, він виснажується, і це впливає на урожай та загальний вигляд рослин.  Однак  відновлення родючості ґрунту відбувається повільно. 

Традиційні поради людей, які піклуються про здорове харчування та екологічно чисті  продукти звучать так: «Є ж гній і йому подібні добрива, тому вносьте тільки їх і буде Вам «щастя» у вигляді високого врожаю».

Але, не потрібно забувати, що гній – це вже перероблений тваринами матеріал і у ньому вже точно чогось може не вистачати.

Чи можемо ми у цьому випадку бути впевнені, що тварин  вигодовували екологічно чистими кормами, що їм не кололи антибіотики, не підсипали в корм стимулятори росту та інші хімічні препарати для підтримки росту, захисту від хвороб і шкідливих мікроорганізмів.

Всі, хто займається вирощуванням зернових, овочевих, плодово-ягідних культур знає, що є критичні періоди росту і розвитку рослини, коли їй необхідні ті чи інші речовини в доступному, розчиненому у воді вигляді для негайного засвоєння.

І тоді людям, які мають своїх особистих сільськогосподарських тварин і отримують від них екологічно чистий гній, слід задуматись про доступність сполук, що у ньому містяться для рослин.
У зв’язку з цим виникає питання: «Чи допомагати своєму врожаю мінеральними добривами і якими саме?».

Дбайливий господар обов’язково потурбується про свої рослини, внісши в ґрунт мінеральні добрива. Адже застосування мінеральних добрив – це обов’язковий пункт в алгоритмі дій для вирощування рослин у сучасного агронома.

А щоб не допустити недбалості і недосконалості складу дій і не перетворити цей корисний процес на шкоду культурам та екології, ми маємо бути впевнені, що мінеральні добрива є дієві, не містять шкідливих домішок та мають у своєму складі всі необхідні для рослини поживні елементи.

Які краще купувати мінеральні добрива, щоб збалансувати розрив у співвідношенні цін на добрива і подальшої виручки від продажу врожаю?

Часто, намагаючись купити безпосередньо для себе «кращий товар за найменші гроші», ми стикаємося з недобросовісними продавцями (добрива низької якості, постачаються невчасно або взагалі не постачаються, тощо…)

Як же вибрати корисні добрива і отримати якісний високий врожай, коли ринок насичений різноманіттям  мінеральних добрив. 

На перший погляд всі ці добрива «майже однакові», проте між ними існують суттєві відмінності, зокрема це спосіб виробництва, який визначає склад добрив.

Світовим лідером у галузі виробництва та розподілу мінеральних добрив є Норвезька компанія Yara International ASA,  яка працює з 1905 року. Рішення компанії ЯРА щодо живлення рослин і точного землеробства дозволяють покращити врожайність та підвищити якість продукції, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище.
 
Перевагою добрив Yara є те, що кожна гранула містить всі необхідні макро- та мікро-елементи в доступній для рослини формі.  Всі поживні речовини містяться в одній гранулі, тому не може бути ризику втрати поживних речовин під час доставки, обробки або внесення.  . 

Продукція Yara має безліч позитивних відгуків, адже представляє на ринку найширший асортимент безпечних мінеральних добрив  для зернових, плодових, овочевих, ягідних культур а також для квітів газонних трав і декоративних рослин. Покупець завжди може бути впевнений, що опис на упаковці мінеральних добрив ЯРА відображає реальний склад добрива.

Щоб захистити себе від придбання фальсифікату та втрати врожаю, купуйте мінеральні добрива ЯРА у офіційних дистриб’юторів, які надають сертифікат якості продукції.  

Якість – це в природі українців. А процес вирощування рослин (зернових, овочів, фруктів…) приносить неймовірне задоволення тим, хто господарської натури.

Так, що всі витрати, включаючи особистий час і сили, швидко окупляться вже тільки від одного виду екологічно чистих плодів на сімейному столі. А що вже говорити про той момент, коли рідні та близькі спробують на смак урожай, вирощений зі знанням і любов’ю!