Позакореневе поглинання

Позакореневе поглинання

Внесення елементів живлення через листкову поверхню – це корисне доповнення до живлення рослин.

Раціональне листкове підживлення не тільки доповнює кореневе живлення, але й коригує живлення культури в критичні періоди вегетації.

Незамінним є позакореневе внесення в періоди з несприятливими кліматичними умовами, коли ускладнено поглинання елементів кореневою системою (заморозки, надмірне зволоження, посуха, екстримально високі температури повітря і ґрунту, лужні чи кислі ґрунти та ін.)

Листкове підживлення – ідеальний спосіб стимуляції фізіологічних процесів в рослині, відповідальних за підвищення якості урожаю, підсилення стійкості рослини до шкідників і захворювань.

Амоній і сульфати є агресивними елементами при застосуванні їх в якості листкового підживлення, тому їх вміст в добривах Yara – мінімальний.

Карбамід, що входить до складу добрив, діє як зволожувач і покращує поглинання елементів живлення через листки.

Низька провідність розчинів добрив Yara (ЕС 0,1% розчину 1,05-1,25 мСм/см) являється показником найвищої якості і придатності для листкового підживлення.

Добрива Yara – єдині із представлених на ринку містять максимально високий рівень мікроелементів в збалансованому співвідношенні. Мінімальна вартість обробки завдяки низькій нормі застосування і високій ефективності роблять позакореневе підживлення досить вигідним в економічному плані.

Спільне застосування з пестицидами усуває ефект пригнічення культури, особливо при застосуванні гербіцидів.

Мікроелементи в хелатних з’єднаннях містяться всередині органо-мінеральних комплексів і захищені від впливу зовнішніх факторів.

Тому мікроелементи легше поглинаються через листкову поверхню, не переходять в зв’язний стан, не вступають в реакцію з пестицидами в бакових сумішах і тим самим не знижують їх ефективність, володіють на порядок вищою ефективністю по відношенню до традиційних сульфатних форм.

Максимальна концентрація робочих розчинів – 0,7-2%. Для малооб’ємного обприскування можливе застосування більш концентрованих розчинів (до 10%), але при цьому необхідно провести тест на визначення можливості опіків.